O nas

Szanowni Klienci,

Firma B.D. Art Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. należy do grona największych na świecie producentów luster, ram oraz listew ramiarskich. Zajmujemy stabilną pozycję na międzynarodowym i krajowym rynku ramiarskim.

Jesteśmy firmą dysponującą zautomatyzowanym parkiem maszynowym i nowoczesną technologią.

 •     Doświadczenie w produkcji ram i luster zdobywamy nieprzerwanie od 1995 roku
 •     Od roku 1996 współpracujemy z siecią IKEA
 •     Zatrudniamy 300 pracowników
 •     Dysponujemy w pełni zautomatyzowaną linią do produkcji luster


Wszystkie materiały używane w procesie produkcyjnym są ekologiczne oraz certyfikowane. Ustawiczna praca nad nowymi procesami technologicznymi, zapewnia nam pozycję lidera na lokalnym oraz międzynarodowym rynku ramiarskim.

Mamy nadzieję, iż te informacje pozwolą Państwu, po krótce zapoznać się z profilem działalności naszej firmy, a także ugruntować przyszłą współpracę.

HISTORIA

Firma B.D. Art Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. jest firmą produkującą lustra, ramy i listwy ramiarskie od 1995 roku, która z powodzeniem zaopatruje dużą liczbę klientów w wysokiej jakości produkty.

Ustawiczna praca nad jakością naszych produktów zaowocowała od 1996 roku współpracą z firmą IKEA - światowym liderem w branży wyposażenia wnętrz.
Momentem przełomowym był początek roku 1997, kiedy to Spółka zakupiła nieruchomość gruntową wraz z halą produkcyjną i budynkami magazynowymi w Małkini.
Dokupienie nieruchomości gruntowej w 2003 roku znacznie powiększyło nasz potencjał. Kolejne lata zaowocowały współpracą z innymi światowymi sieciami takimi jak Tesco, Conforama czy OBI. Obecnie nasze główne kierunki exportu to Francja, Niemcy, Wielka Brytania, Rosja i Stany Zjednoczone.

NOWE INWESTYCJE

Ciągle ulepszamy produkcję poprzez inwestycje w nowe technologie zgodnie z wymaganiami naszych głównych odbiorców.
W 2013 roku B.D. Art Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. dzięki zastosowaniu całkowicie nowych technologii, stał się także producentem tafli lustrzanej.

 • Cała linia produkcyjna jest przyjazna środowisku. Pozwala na oszczędności w zużyciu energii sięgające do 50% energii w porównaniu do obecnie działających linii.
 • Do produkcji luster wykorzystujemy innowacyjną, unikalną, nowoczesną linię produkcyjną dzięki czemu nasze produkty są wolne od ołowiu, miedzi oraz rozpuszczalników – przyjazne dla środowiska technologie!
 • Posiadamy profesjonalne laboratorium do badania jakości wytworzonych przez nas produktów.
 • Wdrożyliśmy procedury ISO 9001 & 14001, 18001.

Polityka jakości

Firma B.D. Art Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. nieprzerwanie istnieje na rynku od 1995 roku. W tym czasie zakład rozbudował się oraz zdobył kolejne rynki zbytu. Działania podnoszące tę wartość podejmowane są w celu zaspokojenia wzrastających i ściśle określonych oczekiwań klientów.

Zaufanie naszych klientów udało się zdobyć dzięki szczególnemu naciskowi na jakość oferowanych produktów.

Dla zapewnienia skutecznej realizacji Polityki Jakości w B.D. Art Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. wyznacza się następujące cele:

 • wdrożenie zintegrowanego systemu do wspomagania zarządzania przedsiębiorstwem ERP ASSECO,
 • ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych oraz ich monitorowanie poprzez wskaźniki wydajnościowe i jakościowe,
 • podnoszenie kwalifikacji personelu poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

Zobowiązuje się wszystkich Pracowników do angażowania się w osiąganie wyznaczonych celów i ciągłe doskonalenie skuteczności Polityki Jakości.
Polityka Jakości jest dostępna dla wszystkich zainteresowanych stron.

Małkinia Górna, dnia 10.12.2012
Prezes Zarządu
Bogdan Pęski

Skontaktuj się z nami